Univerzita Pardubice

Charitativní volejbalový turnaj přispěl spolku Miška

02.05.2018
Výtěžek z volejbalového turnaje šel na pomoc Míše Hlaváčkové
Výtěžek z volejbalového turnaje šel na pomoc Míše Hlaváčkové
Foto: Archiv Univerzity Pardubice
V dubnu se na univerzitě konal 4. ročník amatérského volejbalového turnaje smíšených týmů O pohár starosty Městského obvodu Pardubice II, tentokrát na pomoc Míše Hlaváčkové.

Do turnaje se přihlásilo celkem 15 družstev, z čehož byl i jeden tým univerzitní. Turnaj se hrál v sobotu 14. dubna ve sportovní hale univerzity ve třech pětičlenných skupinách s tím, že první tři týmy z každé skupiny postoupili do dalších bojů o vítězství. Vítězem čtvrtého ročníku turnaje a držitelem putovního poháru se letos nakonec stalo družstvo Potkali se u Kolína. Druhé místo si vybojoval tým Becheráři a trojici nejlepších uzavřel tým Brazileiro IV.

Sportovní klání pro dobrou věc

Díky všem zapojeným sportovcům se v letošním ročníku podařilo vybrat zase o něco více peněz. Konečná částka dosáhla 17 180 Kč a v letošním 4. ročníku byla věnována spolku Miška, z.s. – na pomoc Míše Hlaváčkové. Symbolický šek předával mamince malé Míši za amatérské sportovce a zúčastněné týmy starosta městského obvodu II Mgr. Radek Hejný a kvestor Univerzity Pardubice Ing. Petr Gabriel, MBA.

Autor: Tomáš Pospíchal
Oddělení propagace a vnějších vztahů UPa


Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:

komentáře provozovány na Disqus