Univerzita Pardubice

Fakulta zdravotnických studií je Dobrým andělem

10.08.2017
Certifikát získala Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice již letos v březnu
Certifikát získala Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice již letos v březnu
Foto: Fotoarchiv Univerzity Pardubice
Naše Fakulta zdravotnických studií se rozhodla pravidelně přispívat a pomáhat rodinám s dětmi, které se vlivem těžkého onemocnění dostaly do finanční tísně. Již několik měsíců patří mezi Dobré anděly, jimž není osud druhých lhostejný. Prostřednictvím fakulty můžete přispět i vy. Stačí, když se zapojíte do některé charitativní akce této fakulty.

Certifikát Dobrého anděla ozdobil fakultní zeď (a nejen tu facebookovou) od letošního března. Obdržela ho za výtěžek Vánočního jarmarku, který na fakultě probíhal ke konci loňského roku. Fakulta díky svým zaměstnancům a studentům na konto Dobrého anděla tehdy přispěla částkou 10 444 Kč, která putovala na pomoc Ivaně Desatové a Nikole Francové. A jako výraz poděkování obdržela Certifikát Dobrého anděla.

Fakulta zdravotnických studií pomáhá lidem v nouzi
Fakulta zdravotnických studií pomáhá lidem v nouzi
Foto: Fotoarchiv Univerzity Pardubice

Pomoci můžete nejen penězi

Zapojit se do této pravidelné sbírky můžete i vy. Stačí sledovat fakultní akce a přijít je podpořit nebo jednoduše vhodit svůj příspěvek do kasičky na studijním oddělení Fakulty zdravotnických studií, která sídlí v areálu v Černé za Bory.

Nechcete-li pomáhat penězi, můžete udělat jiný dobrý skutek. Například jít darovat krev. Fakulta a celá univerzita ve spolupráci se studenty Studentské rady Univerzity Pardubice (SRUPa) stále rozšiřuje řady pravidelných dárců krve v Pardubicích a pomáhá tak Pardubické krajské nemocnici ke stálé zásobě krve. Mrkněte na web studujadaruj.cz a rozhodněte se už dnes. Pro dobrý pocit a malou odměnu to stojí!

Autor: Mgr. Zuzana Paulusová
Oddělení propagace a vnějších vztahů UPa


Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál:

komentáře provozovány na Disqus