On-line diskuze: O očkování proti covidu

Uložit do kalendáře 27-01-2021 11:00 27-01-2021 12:00 Czech republic/Europe On-line diskuze: O očkování proti covidu Očkování proti covidu-19: Aktuální téma, které se dotýká nás všech. Chystaná on-line diskuze bude věnovaná otázkám kolem vakcinace, na které bude odpovídat imunoložka z Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice, paní profesorka Zuzana... On-line diskuze
27. 01. 2021 On-line diskuze
On-line diskuze: O očkování proti covidu

Očkování proti covidu-19: Aktuální téma, které se dotýká nás všech. Chystaná on-line diskuze bude věnovaná otázkám kolem vakcinace, na které bude odpovídat imunoložka z Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice, paní profesorka Zuzana Bílková.

Přenos rozhovoru přineseme živě, ve středu, od 11 hodin. Sledujte nás na Facebooku Univerzity Pardubice nebo  v události a na YouTube kanálu Univerzity Pardubice.

V průběhu streamu se můžete sami zapojit do diskuze nad tématem i s vašimi dotazy pomocí chatu.

Těšíme se i na vaše názory!

Vstup zdarma
Oddělení propagace a vnějších vztahů
Univerzita Pardubice