Přijďte na Dny otevřených dveří

15. 12. 2019

Najděte svoji identitu! Přijďte na dny otevřených dveří Univerzity Pardubice. A zanechte tu svůj otisk.

Pro všechny zájemce, kteří uvažují o studiu na Univerzitě Pardubice se během několika týdnů postupně otevřou učebny či laboratoře všech sedmi fakult. Prohlédnout si budou moci také moderní univerzitní kampus, univerzitní knihovnu, vysokoškolské koleje s menzou nebo tělovýchovný areál. Získají informace o všech oborech a studijních programech, o přijímačkách i budoucím uplatnění.

Uchazeči o studium na Univerzitě Pardubice mohou získat informace i na speciálním webu www.evolupce.cz. Tam lze projít virtuálně i univerzitní kampus a hlavní budovy fakult nebo se zaregistrovat k odběru newsletteru, který je bude informovat o důležitých termínech přijímacího řízení, o zkouškách i začátku studia. Informace lze najít také na univerzitních sociálních sítích - FacebookTwitterLinkedInInstagramYouTube kanál.

Další informace o studiu na univerzitě mohou uchazeči získat i na veletrhu Gaudeamus v Praze ve dnech 21. až 23. ledna na výstavišti v Letňanech.

Univerzita Pardubice

Fakulta