Univerzita má nové fitness a sportovní sál. Navíc velký výběr z trenažerů

27. 02. 2015

Rok 2014 byl pro Katedru tělovýchovy a sportu velice úspěšný. Po dobudování a slavnostním otevření venkovních sportovišť, které proběhlo na jaře, se v prosinci otevíraly další prostory. Které mají sloužit především studentům a zaměstnancům univerzity.

Nová posilovna, zóna pro kardio aktivity a víceúčelový sál byl vybudovaný v prostorách pod šatnami stávajících tělocvičen. Posilovna nabízí velké množství posilovacích strojů, kardio zóna je vybavena veslařskými trenažery, cyklotrenažery, krankcycly, a orbitracky.

Víceúčelový sál by měl být využíván především pro moderní pohybové formy, lekce kondičního posilování a indoorcyclingu, ale také pro stolní tenis nebo lekce TRX.

Rekonstrukce probíhala na podzim a během velice krátkého období se do té doby nevyužitý prostor, díky zrcadlům, proskleným stěnám, ozvučení a sportovnímu vybavení, proměnil v příjemné prostředí, které nabídne mnoho nových lekcí a možností nejen pro běžné návštěvníky, ale i pro sportovce a jejich sportovní přípravu.

Velké poděkování patří jak vedení Katedry tělovýchovy a sportu, technickému odboru, tak vedení univerzity za podporu nejen v tomto projetu, ale i v dalších sportovních aktivitách, díky nimž mají studenti i zaměstnanci velice rozmanité možnosti sportovního vyžití.

Mgr. Lenka Doležalová
Katedra tělovýchovy a sportu UPa


Přišlo vám to zajímavé? Dejte o tom vědět