Volejbalový turnaj zaměstnanců přinesl fakultám body do soutěže o Standartu rektora

27. 02. 2018

Tradiční zimní volejbalový turnaj zaměstnanců Univerzity Pardubice se konal v odpoledních hodinách ve středu 7. února. Účastníci se sešli v univerzitní sportovní hale a až do večera sváděli boj o první místo a vytoužené body do soutěže o Standartu rektora. Virová infekce bohužel „řádila“ i v řadách našich zaměstnanců, takže do soutěže nakonec nastoupilo pouze pět družstev, čtyři z fakult a jedno z rektorátu.

Zápasy se hrály systémem „každý s každým“ na dva vítězné sety do 25 bodů, se zkráceným třetím rozhodujícím setem. Celým turnajem procházelo nejlépe družstvo Fakulty chemicko-technologické (FChT), které ztratilo pouze jeden set a skončilo s 10 body zaslouženě na prvním místě.

Na druhém místě po vyrovnaných zápasech skončili zaměstnanci rektorátu, kterým se ale nezapočítávají body do soutěže o Standartu rektora, takže další body si připsalo družstvo Fakulty ekonomicko-správní (FES), které se umístilo jako třetí, a další místa obsadila družstva Fakulty restaurování (FR) a Dopravní fakulty Jana Pernera (DFJP).

Na správný průběh celého turnaje dohlíželi rozhodčí nominovaní volejbalovým svazem pod vedením zkušeného pana Bubáka. I přes to, že účast nebyla tentokrát tak vysoká jako v minulých letech, byla herní účast velmi dobrá a všichni zúčastnění si sportovní klání užili.

Mgr. Ivana Molková
Katedra tělovýchovy a sportu UPa


Přišlo vám to zajímavé? Dejte o tom vědět