Taje vědy a života odhalí Univerzita Pardubice pod novou střechou

30. 04. 2019

Vydat se po stopách vědy a techniky, ponořit do tajů vědeckých principů i každodenních věcí, které nás obklopují, mohou zájemci bez rozdílu věku ve čtvrtek 13. června. Univerzita Pardubice opět pořádá VĚDECKO-TECHNICKÝ JARMARK. Akce je součástí městských slavností na Pernštýnském náměstí v Pardubicích.

Stanové městečko s demonstračními stanovišti, které vyroste v centru Pardubic, nabídne speciální celodenní populárně-naučný program plný zajímavostí, poučení a zábavy. Mezi jinými ho ozdobí i nový červený univerzitní párty stan od partnerské firmy Expodum.cz

Nový stanový přístřešek využije univerzita také v létě, kdy se zapojí svým vědeckým stanovištěm Science Point do akce Sportovní park. V srpnu vysoká škola tradičně nabídne další akce, například tradiční příměstské tábory – týdenní Dětskou univerzitu či sportovní kemp a pro středoškoláky dopravní letní školu nebo letní školu IT pro dívky.