Fakulty zahájily dny otevřených dveří. Zájemce vybízí k návštěvě

14. 12. 2017

Už v listopadu a v prosinci se zájemcům o studium na vysoké škole v akademickém roce 2018/2019 otevřely dveře dvou fakult. Hned v novém roce budou mít nejen maturanti šanci podívat se do pardubického kampusu znovu. K návštěvě, získání informací o jednotlivých oborech i prohlídkám studijního zázemí zve po celý leden a první polovinu února všech sedm fakult Univerzity Pardubice.

Všem zájemcům o vysokoškolské studium se zatím „otevřely brány“ Dopravní fakulty Jana Pernera a Fakulty zdravotnických studií. Právě ta přivítala uchazeče během jedné prosincové soboty a po celé dopoledne je seznamovala s nabídkou studijních oborů, organizací celého studia i se studijním zázemím a celým areálem fakulty. „K vidění byly odborné učebny se speciálními výukovými modely a k tomu v 10:00, 11:00 a 12:00 hodin proběhla úvodní přednáška, kde byla představena jak celá univerzita, tak naše fakulta. Přednášku vedla paní proděkanka Mgr. Jana Škvrňáková, Ph.D., a průvodci po fakultě byli akademičtí pracovníci. Zájemcům se věnovali i naši studenti,“ řekla ke dnu otevřených dveří Andrea Jušková z Fakulty zdravotnických studií.

Fakulty se těší na viděnou v lednu a v únoru 2018

V lednu a v únoru 2018 se zájemcům o vysokoškolské studium otevře znovu všech sedm fakult Univerzity Pardubice. Pro své dny otevřených dveří si vybrali následující termíny. Zapište si je do diářů, ať nic nepropásnete.

středa 10. ledna a středa 7. února

Fakulta chemicko-technologická

(FChT)

pátek 12. ledna 

Fakulta restaurování v Litomyšli

(FR)

středa 17. ledna a sobota 10. února

Fakulta ekonomicko-správní

(FES)

čtvrtek 18. ledna

Fakulta zdravotnických studií

(FZS)

úterý 30. ledna

Dopravní fakulta Jana Pernera

(DFJP)

čtvrtek 1. února

Fakulta elektrotechniky a informatiky (FEI)

čtvrtek 8. února a sobota 17. února

Fakulta filozofická

(FF)

Univerzita Pardubice = UPCE aneb Buď součástí „evolUPCE“

Zájemci o vysokoškolské studium mohou své budoucí zaměření vybírat z více než 60 studijních programů a téměř 140 studijních oborů (v bakalářském, navazujícím magisterském a doktorském studiu). Jen v bakalářském studiu nabízí 7 fakult přes padesát oborů.

Vybírat své budoucí zaměření můžete i na speciální webové stránce určené pro uchazeče o studium – www.evolupce.cz – kde naleznete řadu užitečných informací. Zorientujete se ve studijní nabídce, vyhledáte si obor, který chcete studovat, a zjistíte si o něm základní informace.

Na všechny detaily či nejasnosti se pak můžete doptat právě na dnech otevřených dveří. Je to nejlepší příležitost, jak se nejen potkat s vašimi budoucími pedagogy, ale především si popovídat se současnými studenty a zeptat se jich na to, co vás zajímá.

Všechny informace pohodlně do e-mailu

Navíc se můžete zaregistrovat k odběru elektronického INFOSERVISU zdarma a získat tak pohodlně „virtuálně“ důležité informace k zahájení vysokoškolského studia, k podání přihlášky, přípravným kurzům nebo vlastnímu přijímacímu řízení. Dozvíte se tu o důležitých termínech i zajímavostech života vysokoškoláka na Univerzitě Pardubice a v Pardubicích. Sledovat dění na Univerzitě Pardubice můžete ale i na stránkách univerzitního elektronického časopisu e-Zpravodaj nebo na našich sociálních sítích. Máme svůj Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram a odebírat videa můžete i z našeho YouTube kanálu.

Získané informace by vám měly pomoci při rozhodování, kam na vysokou školu a jaký obor pro své studium zvolit, a současně vám usnadnit kroky vedoucí k vlastnímu nástupu na vysokou školu a zahájení vysokoškolského studia.

Mgr. Zuzana Paulusová
Oddělení propagace a vnějších vztahů UPa


Přišlo vám to zajímavé? Dejte o tom vědět