Vánoční jóga přilákala 130 účastníků

22. 12. 2018

Se začátkem adventního období se otevřela tělocvična Univerzity Pardubice, aby přivítala všechny, kteří se chtěli naladit na vánoční atmosféru. Na dvou prodloužených hodinách jógy se sešlo bezmála 130 mužů i žen.

Ještě před první hodinou powerjógy se všichni rozhýbali spontánním tancem, aby se odpoutali od každodenních všedních starostí a mohli se nechat unášet svým dechem a plynutím pohybu vlastního těla. Již první pozdravy slunci rozproudily a uvolnily naši energii. Devadesáti minutami jsme propluli rychle a hladce. Po krátké přestávce jsme mohli vylosovat jen pár šťastlivců, kteří si odnesli z tomboly malý dárek. Lekce hathajógy nás naladila na náš dech, pomalu jsme splynuli s prostorem a časem a za osvětlení světýlek, svíček a vnímali jen své tělo, nádech a výdech.

Celý večer utekl jako voda a naladil naši mysl na vánoční čas, na svátky klidu, míru a lásky. Moc děkujeme Michaelovi Rauerovi za úžasné vedení lekce hathajógy. Děkujeme vám všem, kteří jste si našli čas a přišli do tělocvičny otevřít s námi adventní období, vytvořili nádhernou atmosféru a úsměvy potěšili naše srdce.

Přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný rok 2019.

Mgr. Eva Hronová Čaladi
Katedra tělovýchovy a sportu


Přišlo vám to zajímavé? Dejte o tom vědět